Açılır Katlanır Cam

Açılır Katlanır Cam

Açılır Katlanır Cam

Hem evlerimizde hem de farklı mekanlarda balkon ve verandalarımızı kapatma gereği duyabiliriz. Açılır katlanır cam sistemleri bunun için uygun ürünlerdir. istanbul giyotin cam sistemleri

Açılır katlanır cam sistemleri sayesinde balkon ve verandalarınızı şık ve kullanışlı hale dönüştürmek bizim işimizdir. Firma olarak uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimize uygun çözümler sunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her türlü balkon modeli için uygun cam balkon sistemlerimizle öne çıkıyoruz.

Açılır Katlanır Cam

Açılır Katlanır Cam

Kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik sunan firmamızın ürünleri garanti kapsamında monte edilmektedir. Mimari açıdan estetik görünüm sağlayan ürünlerimiz, kullanım kolaylığı ile de öne çıkıyor. Doğrusal açılarda hareket eden katlanır cam sistemleri fazla yer kaplamadan açılıp katlanabilmektedir.

Açılır Katlanır Cam Sistemleri Sağlam mı?

Firmamız tarafından imali ve montajı yapılan tüm ürünlerimiz, sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Avrupa standartlarına uygun testlerden geçirilerek hizmete sunulmuş olan bu ürünlerimiz garanti kapsamındadır.

Eğer balkonlarınız için sağlam katlanır cam sistemi arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimizde isteğe bağlı olarak 8 veya 10mmlik temperli cam kullanılmaktadır. İsteyen müşterilerimiz için ısıcam uygulaması da yapmaktayız.

Profil içerisinde sürekli hareket eden döner tekerlek modellerimiz, sessiz hareket teknolojisiyle üretilmiştir. Bu ürünlerimizin paslanma veya deformasyona uğraması imkansızdır. Bazı tekerlek sistemlerinin kısa sürede paslandığı ve hareket kabiliyetini yitirdiği bilinmektedir.

Açılır Katlanır Cam Sistemlerinde Nelere Dikkat Etmeli?

Almış olduğunuz ürünün uzun yıllar dayanmasını ve sağlıklı olarak kullanılmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sadece ticari amaçlı olarak çalışan firmalar sizlerin beklentisini karşılayamaz. Bu yüzden doğru firma seçimi oldukça önemlidir. Garantili katlanır cam sistemi, kullanılan malzemelerin önemi ve uygun firma seçimiyle sağlanır.

Uzun yıllar sıkıntısız olarak kullanmak isterseniz firmamız tarafından size sunulan kataloglara ve önerilere bakmalısınız. Sizin için en iyi olanı seçmenize yardım ediyoruz. Cam modelleri ve kalınlıklarından tutun ara geçiş çıtalarına kadar sizleri aydınlatmak birinci önceliğimizdir.

Firmamız tarafından imalatı yapılan açılır katlanır cam sistemlerimiz montaj sonrasında da teknik destek güvencemizdedir. Başvurmanız halinde gerekli ayar ve bakımlar için sizlere teknik destek sunuyoruz. Son teknoloji ürünü olan bu sistemler ısrarla tavsiye edilmektedir.

Balkonlarda Hangi Camlar Kullanılır?

Bu konu tamamen müşterilerimizin istek ve bütçe durumlarına göre değişiklik gösterir. Yine de bu konuda sizi yalnız bırakmayan firmamız, görüş ve önerilerini sunmaktadır. Önceliğimiz insan sağlığı olduğu için ürünlerimizi doğa dostu malzemelerden seçmekteyiz.

Yaşanabilecek olası olumsuzluklar karşısında siz değerli müşterilerimizin zarar görmemesi adına uygun malzeme seçimi yapmaktayız. Açılır katlanır cam modüllerimizde temperli balkon camı özellikle ilk tercihimizdir. Çarpma ve kırılma durumlarında yaralanmanızı engellemek için en ideal seçim olarak önerilmekte ve uygulanmaktadır.

Renkli veya saydam cam modellerimizde de temperli cam kullanılmaktadır. Dileyen müşterilerimizin çift cam olarak yaptırdıkları sistemlerde de yine temperli cam ilk önceliğimizdir. İmalat özelliği olarak kırılma anında dağılmayan ve kesmeyen cam türü olan bu ürünler sağlıklıdır.

Açılır Katlanır Cam Montajı Nasıl Yapılır?

İletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız halinde teknik ekibimiz, adresinize gelerek ön keşif ve ölçüm yapmaktadır. Sizin istekleriniz ile bizim önerilerimiz bir araya getirilerek, uygun seçim yapmanıza yardımcı olmaktayız. Karar verdikten sonra onaylamanız halinde hemen imalat aşamasına geçilmektedir.

Son teknoloji ürünü makinelerin bulunduğu tesislerimizde gerekli imalat yapıldıktan sonra tarafınızdan randevu alınır. Uygun bulduğunuz zaman aralıklarında adresinize gelen teknik ekibimiz montaj işlemlerini tamamlar. Açılır katlanır camı sisteminiz ekibimiz tarafından titizlikle monte edilir. Size ve çevreye duyarlı olarak yürütülen işlem sonrası kullanım bilgileri aktarılır ve ekibimiz ayrılır.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 yorum “Açılır Katlanır Cam