Cam Veranda

Cam Veranda

Cam Veranda

Cam Veranda Sistemleri genellikle müstakil evlerde bulunan ve ev sahibinin de zevkini yansıtan bir bölümdür. Ayrıca evinizi ilk defa ziyaret edecek olanlar için de evin stilini en net yansıtan bölüm veranda diyebiliriz. Giyotin Camlı Veranda genellikle evlerin zemin katlarında ya da bahçelerinde bulunur. Bununla birlikte verandanın üst kısmı kişilerin isteği doğrultusunda kapatılabilmektedir ya da üst kısmına çatı yapılmaktadır.

Cam Tavan Veranda

Cam Veranda Balkon dekorasyonu yapılırken kişiler kendi zevklerini göz önünde bulundurarak seçim yapar. Herkesin zevki farklıdır ve kendine uygun eşyalar ile istediği alanı yönetebilir. Ev dekorasyonu bir kişinin kişisel zevklerini en iyi şekilde gösteren detaylardan biridir. Çok da kolay olmayan bu dekorasyon süreci ev içinin dekore edilmesine göre daha kolay olmaktadır. Verandayı dekore ederken bu alanda kullanılabilecek koltuk takımı ya da bahçe takımı alınabilir. Ayrıca seçilecek mobilyaların suya dayanıklı olması oldukça önemlidir. Bununla birlikte seçilecek masa, sandalye ve benzeri eşyalar da yine aynı özenle seçilmelidir. Pergola Tente

Cam Veranda Modelleri

İstanbul Gitotin Cam Sistemleri Sabit cam tavan sistemlerini kullanarak veranda, restaurant, cafe, kış bahçesi ve teras kapamalarında projelerinizin modern bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul Cam Balkon olarak projelerinizde birbirinden farklı tasarımlar sunmaktayız. Cam Veranda Sistemleri

Cam Veranda Balkon Teknik Özellikleri

 • Taşıyıcı: Sisteme özel 110×145 tasarlanmış alüminyum profil
 • Boya: Tüm ral renklere boyanabilir. İstenilirse kaplama veya transfer baskı boya ile istenilen ahşap deseninde boyama veya kaplama yapılabilir.
 • Çatı Detayı: Özel tasarım alüminyum SKY50 (Yoğuşma engellemek için)
 • Çatı Camı: (4+4 – 5+5 – 6+6) Lamine + Argon gazlı ısıcam + 6 mm Temperli Sun energy
 • Çevre Kapama: Giyotin, Sürme veya katlanır cam sistemleriyle ön ve yan cephelerinin kapamaları yapılabilir.
 • Oluk ve Direkler: Sisteme özel tasarlanmış alüminyum profillerden yapılan oluk profilimiz yine sistem özel olarak tasarlanmış olan taşıyıcı direk profillerimizin oluk profiline bağlanmasıyla çatıdan gelen su direklerdeki Pvc borulardan tahliye edilir.

 

VERANDA SABİT CAM TAVAN

Sabit cam tavan kış bahçelerine, teras ve balkon üstlerine yapılabilen bir sistemdir. Kendinden oluklu bir yapıya sahiptir. Dikey profiller içerisine Pvc borular gizlenir. Led ışık veya şerit led uygulanabilir. Sistem de polikarbon, 8 mm temperli cam, ısıcamlı 4+4 veya 5+5 lamine cam veya temperli cam kullanılabilir.

Yalıtımlı Veranda, Kış Bahçesi Sistemleri; Uzun Kullanım Ömrü, dayanıklılığı ve şıklığıyla, bahçe keyfini evinizin rahatlığıyla yaşayabileceğiniz ortam yaratır.

 

Yaz aylarında pek çok kişi yazlığına, müstakil evine gider ve bir yaz boyunca vaktini orada geçirir. Bu evlerde yer alan verandalar eğer cam ile kapatılırsa özellikle kış mevsimlerinde dahi rahat bir kullanım sağlar. Bununla birlikte ev içerisinde en çok misafir ağırlamaya uygun yerin de veranda olduğunu söyleyebiliriz. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanıma uygun evin dekoratif kısmı verandadır. Varmada kişilerin zevkine uygun bir şekilde dekore edilir ve istenilen tarzda eşyalar kullanılabilir.

Cam veranda Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde ortalama olarak ortaya çıkan fiyatlar ise kesin olmamakla birlikte kısaca şu şekildedir:

 • Standart Cam M² Fiyatları: 2550 TL – 2.800 TL
 • Standart Renkli cam M² Fiyatları: 2.800 TL – 2.850 TL
 • Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları: 3.500 – 3700 TL
 • Giyotin Cam Balkon Fiyatları: 6500 – 7000 TL
 • Sürgülü Cam Balkon Fiyatları: 2600 – 2800 TL

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir