Cafe Cam Sistemleri

Cafe Cam Sistemleri

Cafe Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri; gelişmiş teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile otel, cafe, restaurant, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri gibi yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirir. Giyotin cam sistemleri ile doğanın olumsuz yönlerini değil, sadece güzelliklerini yaşayın. Yalçın Branda olarak siz değerli müşterilerimize; ilkbahar, sonbahar veya kışın tadını; soğuk, yağmur suyu veya kar olmadan daha ferah, daha geniş, daha aydınlık dolayısıyla daha fazla keyif alabileceğiniz dört mevsim yaşam alanları sunuyoruz.

Giyotin Cam Sistemleri (Tek Camlı / Isıcamlı)

Restaurant, Cafe ya da Barınız için hem rüzgar hem de yağmurdan koruma sunabilen, en üst düzeyde görüş ve ışığı koruyan bir sistem olarak; balkon, teras ve hatta pergola veya veranda gibi değerlendirilerek çok daha konforlu ve kullanılabilir hale getirilebilir.

Giyotin sistemler sayesinde ayırdığınız bölümü hava akış miktarını kontrol altına alarak ayarlayabilirsiniz, bu sistemler tüm yıl boyunca dış etkenlere karşı üstün koruma sağlar. İhtiyacınıza, alanınıza ve isteklerinize yönelik tüm cam sistemlerimiz, konusunda uzman ve yetkin ekibimizle birlikte projelendirilir, tasarlanır üretilir ve montajı yapılır.

Çağdaş görünümlü cam sistemleriyle işinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Yenilikçi ve ergonomik alüminyum ve cam sistemlerimizle daha iyi bir oturum alanı oluşturun. Görsel olarak çekici, misafirperver ve yoğun ortamların talep ettiği tüm görselliği restaurant ve cafe sistemleri ile daha iyi bir hale getirin. Restaurant ve Cafe Sistemlerimiz, işletmeniz için müşterileriniz için dekoratif görünümüyle harika bir ortam oluşturur.

Tek Camlı Giyotin

Tek Camlı Giyotin

Tek Camlı Giyotin

Isıcamlı Giyotin

Isıcamlı Giyotin

Isıcamlı Giyotin

 

 

Giyotin Cam Sistem Özellikleri

Tasarım ve Fonksiyonellik

İşletmenizin girişini müşterileriniz için mükemmel bir hale getirmenize yardımcı olacak çözümler sunuyoruz. Mükemmel bir açık hava ortamına açılan ya da harika bir manzara eşliğinde misafirlerinize doyumsuz bir ambiyans sunmak üzere tasarlanan çözümlerimize göz atın!

Tüm sistemlerimiz en son teknolojik gereklilikler ve müşterilerinizin güvenliği düşünülmüş en iyi malzemelerden size özel olarak üretilir.

 • Pergole Tente Giyotin Cam Sistemleri, 8mm temperli (kırılmaya dayanıklı) veya ısıcam panellerin motor yardımıyla yukarı/aşağı hareket etmesiyle, panoramik görüş açısı ve gün ışığının içeri girmesiyle doğal aydınlatma sağlar.
 • RTS teknolojisi kullanan giyotin sistem motoru uzaktan kumanda ile çalışır ve start-stop teknolojisi sayesinde hareket istenildiği noktada durdurulabilir.
  Sistemin tamamı veya tek bir modülü uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.
 • Estetiği ve görüş alanını minimum oranda etkileyen cam profilleri, kullanıcıların görüş alanını engellemez ve sınırsız renk, ahşap kaplama ve desen seçenekleri ile dış ortam ile kusursuz bir bütünlük sağlar.
 • Sisteme eklenebilen yağmur ve rüzgâr sensörleri, sistem açık durumdayken yağış ve fırtına gibi durumları algılar ve otomatik kapanır.
 • Giyotin sistemler % 60 oranında ses yalıtımı sağlamakta, ısıcamlı sistemlerde kullanılabilen sinerji ve konfor camlar ile ısı yalıtım özelliği daha da üst seviyelere çıkarılabilmektedir.
 • Akılı ev sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.
 • Giyotin sistemlerimiz; ses, rüzgâr ve yalıtım testleri bağımsız kuruluşlarca yapılmış olup, Avrupa standartlarında sertifikalara sahiptir. Isıcamlı sistem, 8mm standart cama göre enerji tasarrufu, rüzgâr dayanımı ve su sızdırmazlık özelliği daha yüksektir.
 • Sistemdeki sabit cam vasistas kanat olarak tercih edebilir.
 • Vasistaslı cam opsiyonu, yüksek katlarda cam panellerin dışarından temizleme imkanı sunar.
 • Ayrıca sistem kapalıyken vasistaslı kanat açılabilir ve ortam havalandırılabilir.

Güvenlik

giyotin cam Güvenlik

giyotin cam Güvenlik

 • Sistem kapatılırken cam paneller arasında parmak sıkışması önlenmiştir.
 • Sistem açılırken ise motor alt limiti, hareketli camla sabit cam arasında 1-2 cm boşluk olacak şekilde ayarlanarak park pozisyonunda bile sıkışma tehlikesi engellenmiş olur.
 • Çelik zincirli giyotin (opsiyonel) sistem diğer uygulama tiplerine göre daha fazla güvenlik sağlar.
 • Teras uygulamalarında giyotin sistemi, pencere özelliğinin yanı sıra toplanma sırasında %100 emniyetli cam korkuluk görevi de yapar.
 • Özel güvenlikli cam ve profil sistemi ile kilitsiz güvenlik sağlar.

Isı ve Yalıtım

Alüminyum Statik Boya

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir