Giyotin Cam Sistemi

Giyotin Cam Sistemi

Giyotin Cam Sistemi

Giyotin Cam Sistemi, Teksan All Clean, modern mimariye uyarlanmış en estetik tasarımdır. Bu uzaktan kumandalı sistem, tam panoramik manzaraya ulaşmak için korkuluk / korkuluk ve balkon camlama sisteminin böyle bir kombinasyonunu geliştirmiştir.

Pergola Tente uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli, üstte istiflenen ve yaşam alanınızda serbest geçiş sağlayan camlama sistemidir.

Otomatik giyotin cam sistemleri; Uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte sistemidir. Hareketli küpeşte sistemi olarak; Otel, cafe, restaurant, stadyum vb. mekanlarda yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Otomatik giyotin cam sistemlerinde el-parmak sıkışmasını önleyen emniyet sistemi gibi birçok patentli yenilik bulunmaktadır. Sistem 8 mm – 10 mm veya ısıcamlı olarak yapılabilmekte ve giyotin camlarda alınabilecek en yüksek yalıtımı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Yenilikçi ve Ödüllü Bir Tasarım

GÜVENLİ & KOLAY TEMİZLİK

Dış cam panel yaklaşık 20 cm yukarıda konumlandırılmıştır. En içteki ve en ortadaki paneller, Albert Genau’nun patentli hareketli cam panel sistemi sayesinde içe doğru açılır.

Böylece Vertiflex All-Clean balkon camlarına ve ayrıca havalandırma ve temizliğe ihtiyaç duyan yüksek binalara uygulanabilir.

4×4 Sistem

Sistemde 4 adet denge çarkı bulunmaktadır. 4 metre yüksekliğe ve 4 metre genişliğe kadar maksimum 4 panel ile uygulanabilir.

246 km/h’lik rüzgar yüküne karşı dayanıklılığı Avrupa standartlarında belgelenmiş ve onaylanmıştır.

SafeGuard Panel Bağlantı Sistemi

SafeGuard pano bağlantı sistemi sayesinde zincirin bağlantı noktalarından kopması tamamen engellenir.

Parmak Sıkı Kapak

Patentli hareketli kapak profili, sistem açılırken olası el-parmak sıkışmasını önler

En Yüksek Yalıtım !

Sistemin tüm profillerinde, pano-profil birleşimlerinde EPDM conta ve kıl fırça kullanılarak maksimum yalıtım sağlanmıştır. Ekstra yalıtım için yan dikme profillerindeki çift yatak sayesinde kıllı fırça veya CF köpüklü yalıtım contası kullanılabilir.

Sessiz Rahat Hareket

G-Motion hareket sistemi; Sessiz ve konforludur.

İnce Ayar Mekanizması

Hassas ayar mekanizması panellerin dengesiz hareket etmesini engeller. Yan dikme kapakları sayesinde istenildiği zaman zincir ayarı yapılabilir.

Kolay Kurulum & Hızlı Servis

Parçalı yan dikme profili ve bağımsız motor kutusu sayesinde tüm sistem çok kolay bir şekilde monte edilebilir. Servis verilmesi gerektiğinde sistem tamamen demonte edilmeden sadece gerekli yerlere istenildiği gibi müdahale edilebilir.

Ağır Yükler İçin Tasarlanmış Zincirli Taşıma Sistemi

8.51mm.-14.75mm. Her biri 400 kg taşıma kapasiteli çift çelik zincir ile geniş ve ağır paneller sorunsuz yapılabilmektedir.

4×2 Takviyeli Paneller

Cam taşıyıcı paneller her köşede ikişer adet olmak üzere toplam 8 adet vida ile sabitlenmektedir. Sadece kimyasal yapıştırıcıların kullanıldığı sistemlerden farklı olarak bu mekanik bağlantı ile panellerin birbirinden ayrılması tamamen engellenmektedir.

Tam Otomatik Sistem

Radyo Frekans Teknolojisi sayesinde sistemin tüm fonksiyonları tek kumanda ile kontrol edilebilmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir