Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Şehirde yaşayan insanların doğaya olan özlemi her geçen gün artıyor. Yaşam alanlarınızda kış bahçeleri tasarlayarak her mevsim doğallığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kış bahçesi uygun olmayan hava koşullarında bile bahçenizin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor. Kış bahçelerinin temel amacı iç ortam sıcaklığını sağlayarak konut sahiplerinin yeni alanlarla tanışmasını sağlamaktır. Korunaklı hale getirilen kış bahçeleri ışığı da geçirerek aradığınız doğallığı elinizin altına getiriyor. Kış bahçelerinde doğal ışığın hem fizyolojik hem de psikolojik faydalarından yararlanabilirsiniz.

Kış bahçesi ürünlerinde sizlere gereken desteği verebiliriz. Gelişmiş son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli personelimizle hayalinizdeki kış bahçelerine sahip olmanızı sağlayabiliriz. Bu alandaki tecrübeli ekibimiz sizlere en uygun kış bahçelerini sunabilir.

Kış Bahçesi Modelleri

Kış bahçeleri farklı şekillerde kullanılabiliyor. Bahçeleri tasarlarken birçok özelliği göz önünde bulundurmak gerekiyor. Fiziksel görüntüsüyle birbirinden ayrılan bu modeller beklentilere yanıt veriyor. Sizde bahçenize göre en uygun sistemleri kolayca tasarlayabilirsiniz. Kış bahçeleri modern görüntüsüyle beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Ayrıca filtreli camlar kullanarak bahçeleri özel hale getirebilirsiniz. Temizlenebilen ve paslanmayan yapısıyla uzun süre sağlıklı bir şekilde tercih edilebilir. Kış bahçeleri modelleri şu şekildedir;

  • Açılır kapanır modeller,
  • Sürgülü modeller,
  • Katlanabilir modeller

Biz mekanlarınız için aradığınız kış bahçeleri modellerini sizler için sunabiliriz. Ürünlerimizin tamamı TSE belgelidir. Tüketicilerin güvenliğini düşünerek kalite standartlarından asla taviz vermiyoruz.

Dört Mevsim Kullanılabilen Kış Bahçeleri

Kaliteli cam malzemeler kullanılarak üretilen kış bahçeleri, ideal doğal hayatı elinizin altına getiriyor. İstediğiniz formda kış bahçelerini tasarlatabilirsiniz. Kış bahçelerinin kullanımı son derece pratiktir. Sevdiklerinizle kış aylarını doğal bir bahçe ortamında geçirmek isterseniz sizlere gereken desteği verebiliriz. Kış bahçesi tasarımlarında kullanılan camlar dört mevsim tercih edilebilir. Güvenlik konusunda sorun çıkarmayan bu modelleri internet adresimizden inceleyebilirsiniz.

Cam Çatı Kış Bahçeleri

Cam çatı formunda da tasarlanabilen kış bahçeleri güneş ışığını en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyor. Cam çatı kış bahçeleri modelleri mekanları çok özel hale getiriyor. Farklı renklerde tasarlanan bu ürünleri sizler için imal edebiliriz.

Kış Bahçesi Neden Tercih Edilir?

Kış bahçesi her mevsim doğayla iç içe olmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Dışarıdaki olumsuz hava koşulları kış bahçelerini asla etkilememektedir. İstendiği zaman yalıtım desteği de verebiliyor.

Kış Bahçesi Tasarımı Nasıl Olmalı?

Kış bahçeleri yeterli güneş ışığını alacak şekilde tasarlanıyor. Bu yüzden camların uygun şekilde konumlandırılması gerekiyor. Ayrıca istendiği zaman havalandırılabilmesi de bahçelerin kalitesinin yükselmesini sağlıyor.

Kış Bahçesi Nerede Kullanılır?

Kış bahçeleri farklı yerlerde kullanılabilir. Müstakil evlerde ya da bina bahçelerinde bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Dış Mekan Kış Bahçesi Modelleri

Kışın doğanın tadını çıkarmak isteyenler dış mekan modellerini tercih ediyor. Isı yalıtımı sunması da insanların beğenisini kazanıyor. Dış mekan kış bahçesi sayesinde doğadan hiçbir şekilde ayrılmayacaksınız. Dış mekan kış bahçesi bahçelerini sizler için yapabiliriz.  Bu sistemler sayesinde kış aylarını evinizde geçirmenize gerek kalmadı.

Müstakil Kış Bahçeleri

Kendinize ait müstakil evinizde kışın tadını çıkarmak isterseniz bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Müstakil kış bahçesi farklı bir havayla tanışmanıza yardımcı oluyor. Kış bahçeleri yaptırmak isterseniz bu konuda uzman firmalardan yardım almanız gerekir. Kış bahçeleri yapımında titiz bir işçilik gerçekleştirilmelidir. Kış bahçesinin yapım maliyeti konusunda detayları sizlerle konuşabiliyor. Yüksek kaliteli sistemlerimiz her mevsim güvenilir bir şekilde kullanılabiliyor.

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçelerinin maliyeti insanların aklında soru işareti bıraktırıyor. Bahçede yapılacak kış bahçesinin tasarımı fiyatları doğrudan etkiliyor. Kış bahçelerinin fiyatlarını değiştiren etmenler;

  • Yapının büyüklüğü,
  • Malzemenin kalitesi,
  • Kış bahçesi modeli,
  • Çatı modeli,
  • Yükseklik,
  • İşçilik kalitesi

Firmamız ihtiyacına uygun, kaliteli ve sürdürülebilir kış bahçe sistemlerini sizler için tasarlıyor. Detaylı bilgi için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Isıcamlı Giyotin Cam

Pergola Tente

Cam Balkon Sistemleri

Cam Çatı Sistemleri

Sürme Sistemleri


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Kış Bahçesi