Isıcamlı Giyotin Cam

Isıcamlı Giyotin Cam

Isıcamlı Giyotin Cam

Estetik görünümü ve çok işlevsel kullanımı sayesinde giyotin cam sistemleri oldukça ilgi görmektedir. Isıcamlı giyotin camlar ise ısı tasarrufunda öne çıkmaktadır.

Isı camlı giyotin cam kullanıldığı yerlerde eğer uygun bir uygulama yapılmışsa yaklaşık %75 ısı tasarrufu sağlar. Hiç de azımsanmayacak bir oran olan bu tasarrufu firmamız garantisi ile denemelisiniz.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Uzun yıllar boyunca katlanır cam sistemleri üzerinde önde gelen firmalardan olan işletmemiz farklı çözümlerle hizmetinizde. Sadece cam balkon, katlanır cam ve giyotin cam sistemleri dışında ısıcamlı pratik çözümleri de sizlerle paylaşıyoruz. Karar vermeden önce mutlaka bizim de fikrimizi alınız.

Isıcam Kullanmanın Yararları Nelerdir?

Isıcam olarak adlandırılan cam türleri genellikle ev ve iş yerlerimizde pencere doğramalarında kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin en temel özelliği iki cam arasında hava boşluğu bırakılmasıdır. Alüminyum çerçeve etrafına yerleştirilen camlar silikon contalar ile sabitlenir.

Bu sayede hem ses hem de ısı izolasyonunu destekler. Firmamız yaptığı giyotin cam sistemlerinde ve katlanır balkon camlarında isteğinize göre bu ürünü de kullanmaktadır. Isıcam ile balkon kapatma uygulaması da yapan firmamız garantili ürünler kullanmaktadır.

Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden sizlerden gelen her istek ve öneriyi önemsiyoruz. Kullandığımız malzemeler ve işçiliğimiz birinci sınıftır. Dünya standartlarınca test edilmiş malzemeler son teknoloji cihazlarımızla şekillendirilmektedir.

Giyotin Cam Sisteminde Isıcam Kullanılır mı?

Genel olarak bakıldığında ısıcam her alanda kullanılabilecek bir üründür. Katlanır balkon uygulamalarında, sürgülü balkon sistemlerinde her biçimde kullanışlı ürünlerdir. Tek farkı kullanılacak profilin kalın olmasıdır. Bunun da size ve görünüme herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Giyotin cam sisteminde ısıcam uygulaması yeni nesil cam kapatma modellerindendir. Bazı kullanıcıların bunun zararı olur mu? veya ağır olur mu? Gibi sorular yönelttiğini biliyoruz. Değerli müşterilerimiz, öncelikle kullanılan zincirli kaldıraç mekanizmalarımız son derece sağlam ürünlerdir. Gereğinden fazla ağırlıklar karşısında test edilmiştir.

Bu yüzden herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Tam tersine size sunacağı kolaylık ve tasarruf sayesinde hem evinizde hem işyerinizde daha çok kullanabilirsiniz. İsterseniz otomatik çalışan ısı yalıtımlı giyotin cam taktırabilirsiniz. Her ürünümüzden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Manuel Isıcamlı Giyotin Cam Sistemleri

Firmamız tarafından çok çeşitli ürün modelleri ile tanışmanız mümkün. Her türlü mekâna ve bütçeye uygun çözümlerimizle tüketicilerin yanında yer alıyoruz. Bütçe dostu cam sistemlerimiz ile tanışmak için daha fazla beklemeyin.

Otomatik olarak çalışabilen giyotin camlar manuel olarak da kullanılabilmektedir. Bu konu sizin isteğinize bağlı olarak şekillenir. Teknik ekibimiz keşif ve ölçüm sırasında sizleri her türlü konuda bilgilendirecektir. Giyotin cam sistemi nasıl çalışır? Diyorsanız iki alternatifi de inceleyiniz.

Yukarıya doğru toplanma özelliği sayesinde çok fazla yer işgal etmez. Bu sistem, tüm cepheyi kullanmanıza imkân sağlar. Bütün tavan açıklığı da oluşturan giyotin cam sistemi bahçe veya işyerlerinizde yaz ayları için idealdir.

Isıcamlı Giyotin cam sistemleri Kaç Lira?

Ürünlerimizin hepsinde olduğu gibi ısı yalıtımlı giyotinlerde de ekonomik çözümlerle yanınızda olmaya gayret ediyoruz. Kullanılan malzeme çeşidi ve metraja bağlı olarak farklılık gösteren güncel fiyatlarımız için lütfen bizi arayın. Ayrıca tüketicilerin bu sistem sayesinde sağlayacakları tasarrufu da göz ardı etmemeleri önerilir. istanbul giyotin cam sistemleri

Estetik olarak sağladığı görünümün dışında ısıcamlı giyotin camların ısı ve ses izolasyonu sağladığı unutulmamalıdır. Özellikle konusunda uzman olan bir firma tarafından yapılan uygulamanın faydasını hemen fark edeceksiniz. Firma olarak uyguladığımız birinci sınıf işçilik sayesinde ısıcamlı giyotin cam sisteminden memnun kalacaksınız. Firmamız yapmış olduğu bütün uygulamalarda kaliteli malzeme ve uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Diğer Ürün Çeşitlerimiz

Cam Balkon Sistemleri

Açılır Katlanır Cam

Cam Çatı Sistemleri


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 yorum “Isıcamlı Giyotin Cam