Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

Kapı sistemleri günümüzde birçok alanda tercih ediliyor. Estetik ve fonksiyonel yapısı nedeniyle kapı sistemleri mekanlar şık bir ortam sunuyor.

Kapı sistemleri geçiş sırasında kolaylık sağlayan ve ortamın ısısını koruyan ürünlerdir. Manuel ya da otomatik olarak çalışabilir. Pek çok alanda kapı sistemleri ile karşılaşabilirsiniz. Kapı sistemlerinin verimli bir şekilde çalışması için bu alanda uzman firmalarla iletişime geçmeniz gerekir. Firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek en iyi kapı sistemlerini sizler için sunuyor. Kapı sistemleri konusunda uzman ekibimiz aradığınızdan fazlasını elinizin altına getiriyor. Geliştirdiğimiz çözümler sayesinde en iyi hizmetle tanışmanızı sağlıyoruz.

Kapı Sistemlerinin Kullanıldığı Yerler

Kapı sistemleri birçok alanda kullanılıyor ve insanlara kolaylık sağlıyor. Günümüzde en çok otomatik kapı sistemleri tercih ediliyor. Kapı sistemlerinin kullanım alanları şu şekildedir;

 • Alışveriş merkezleri,
 • Hastaneler,
 • Bankalar,
 • Kamu binaları,
 • Oteller,
 • Marketler,
 • Eğitim binalar,
 • İş merkezleri,
 • Plazalar

Hayatımızın her alanında bulunan kapı sistemleri gelişmeye devam ediyor. Uygun fiyatlı tekliflerle tanışmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sensörlü Kapı Sistemleri Faydaları

Sensörlü kapı sistemleri, yaygın kullanımı ile öne çıkıyor. İç ve dış mekanlarda tercih edilen otomatik kapı sistemleri, kolay kullanımı ile beklentilere cevap veriyor. Uzun ömürlü olması da tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden bir tanesidir. Sensörlü kapı sistemleri, giriş çıkışlarda insanların rahat geçişini sağlıyor. Bu sistemler ayrıca zaman tasarrufu da sunuyor. Güvenlik açısından tüm standartları taşıyan kapı sistemleri istenildiği zaman devre dışı bırakılabiliyor.

Teleskopik Kapı Sistemleri

Sensörlü kapı modellerinden biri olan teleskopik kapı sistemleri, Farklı şekillerde tasarlanabilir. Özellikle dar alanlarda sıklıkla tercih edilir. Teleskopik kapıların açılma mesafesi, kurulum yapılacak olan alanlara göre değişebilir. Teleskopik kapı konusunda da sizlere yardımcı olabiliriz.

Hermetik Kapı Sistemleri

Hermetik kapı sistemleri, otomatik sensörlü kapı modellerinden bir tanesidir. Sızdırmazlık ihtiyacı olan bölgelerde bu modellerden yararlanılır. Ameliyathane ya da laboratuvarda kullanılabilir. Hermetik kapı fiyatları, kullanılacak olan alanın büyüklüğüne göre değişebilir. Fiyat teklifi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Döner Kapı Sistemleri

Döner kapı sistemleri, çoğunlukla geniş girişlere sahip bölümlerde tercih edilir. Estetik görünümü nedeniyle birçok kişinin beğenisini kazanıyor. Aynı anda fazla girişlerin olduğu alanlarda döner kapıları kullanabilirsiniz. Giriş ve çıkışların aynı anda yapılmasını sağlayan döner kapı sistemleri karışıklığında önüne geçiyor. Döner kapı sistemleri mekandaki sıcak havayı koruyarak, dışarıdaki soğuk havanın içeriye dolmasına engelliyor. Bu konuda ısı avantajı sunuyor.

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı modelleri ısı ve harekete karşı duyarlı ürünlerdir. Bu yüzden güvenilirdir. Kalabalık yerlerde müdahaleye gerek kalmadan sağlıklı bir şekilde çalışır.  Mevcut bir şirketin otomatik bir sistem kullanması birçok avantaj sunar. Otomatik kapılar iş yerlerin satış grafiklerini de arttırır. Endüstriyel uygulamalar uygulamalardan biri olan otomatik kapı sistemleri çalışanların da konforunun artmasına yardımcı olur. Otomatik kapı sistemlerinin avantajları;

 • Büyük ve kalabalık alanlarda, geçiş kolaylığı sağlar.
 • Estetik dekorasyonlar elde etmenize yardımcı olur.
 • Minimum seviyelerde enerji tüketimi sunar.
 • Su, kir ve tozdan etkilenmez.
 • Sessiz bir şekilde çalışır

Firmamız, otomatik döner kapı sistemlerinde sizlere en iyi desteği verebiliyor. En son teknolojiyi kullanan firmamız bu alanda ekonomik, estetik, uzun ömürlü çalışmalar gerçekleştiriyor.

Kapı Sistemleri Fiyatları Ne Kadar?

Kapı sistemleri tasarlanırken farklı fiyatlar ortaya çıkabilir. Net fiyat teklifi için mutlaka uzman ekiple iletişime geçmelisiniz. Kapı sistemlerinde aradığınız uygun fiyatlı ürünleri sizlerle bir araya getiriyoruz. Kapı yapılacak alanları inceliyor ve ne yapacağımızı konuşuyoruz. Teknik ekibimizde merak ettiğiniz her soruya başarılı bir şekilde yanıt veriyor. Bizlerle iletişime geçerek detayları sizlerle konuşabiliriz. Otomatik kapı sistemleri konusunda aradığınızı sizlere sunabiliriz.

Bu Ürünlerimize Bakabilirsiniz

Şeffaf Kış Bahçesi

Branda Balkon Kapatma Fiyatları

Isıcamlı Giyotin Cam

Giyotin Cam Sistemleri

Cam Çatı Sistemleri

Cam Balkon Sistemleri

Açılır Katlanır Cam

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir